
Фільтр повітряний AUDI (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX339
738 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 531161
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX339 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 738 ₴

