
Фільтр повітряний AUDI, VW, SKODA (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E206L
457 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, VW, SKODA (вир-во Hengst)
Картка: 531153
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E206L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Renault, Skoda, Audi, Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega, Frontera, Safrane, Golf, Superb, A6, Passat, A4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 457 ₴

