
Фільтр повітряний CHEVROLET /U945 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100945P
462 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET /U945 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902174
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100945P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 266 мм |
- Ціна: 462 ₴


