
Фільтр повітряний /U878 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100878P
340 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /U878 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902161
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100878P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238 мм |
- Ціна: 340 ₴

