
Фільтр повітряний CITROEN /U859 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100859P
245 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN /U859 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902154
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100859P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 3008, 1007, C4, C3, SX4, Berlingo, 308, 206, 307, Partner, 207, 5008, C2, Xsara Picasso |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 245 ₴

