
Фільтр повітряний FORD /U507 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100507P
383 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD /U507 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902063
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100507P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Sierra, 929, Granada, Scorpio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 211 мм |
- Ціна: 383 ₴
