
Фільтр повітряний AUDI /U501 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100501P
163 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI /U501 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902059
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100501P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 334 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 10, 100, Coupe, Golf, 80, Caddy, Wrangler, Transporter, Passat, Jetta, Quattro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 134 мм |
- Ціна: 163 ₴

