
Фильтр воздушный IVECO /V475 (пр-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100475C
881 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний IVECO /V475 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902053
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100475C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 355 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 164 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Massif, Daily |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 881 ₴

