
Фильтр воздушный AUDI /W102 (пр-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100102R
335 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI /W102 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902031
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100102R |
| Виробник | Champion |
| Висота | 63 мм |
| Внутрішній діаметр | 218 мм |
| Зовнішній діаметр | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, УАЗ, Seat, Citroen, Ford, Skoda, Audi, Saab |
| Сумісність з моделлю | 31512, 75, Coupe, Caddy, Passat, Kaefer, 96, 3151, Ibiza, 95, 60, Scirocco, 100, Felicia, LNA, Golf, Octavia, Jetta, Cordoba, Lupo, Visa, 80, Polo, Derby |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 335 ₴

