
Фільтр повітряний /U889 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100889P
344 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний /U889 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611901897
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100889P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 344 ₴

