
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX846
747 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611434
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 846 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 747 ₴

