
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX805
428 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611431
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX805 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 223.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, 4Runner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 428 ₴

