
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1001
534 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611428
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1001 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu, Peugeot, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C1, Justy, Sirion, 107, Dyna, Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 114 мм |
- Ціна: 534 ₴

