
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX667
716 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611407
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 667 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 39.4 мм |
| Довжина | 247 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 138 мм |
- Ціна: 716 ₴

