
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1945
707 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611401
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1945 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 339 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
- Ціна: 707 ₴
