
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1148
307 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611352
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1148 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37.3 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Justy, Ignis, Wagon R+ |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 307 ₴


