
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1625
220 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611156
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1625 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
- Ціна: 220 ₴

