
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1572
818 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611154
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1572 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 44.3 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | S40, C30, C-Max, V50, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 818 ₴

