
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX793
1 050 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 4611133
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 793 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 62.3 мм |
| Довжина | 388.9 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Q7, Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 1 050 ₴
