
Фільтр повітряний FORD FOCUS 1.4-2.0 98-04, CONNECT 1.8 TDCI 02-13 (вир-во KOLBENSCHMIDT)
- Немає в наявності
- Код: 50014022
370 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD FOCUS 1.4-2.0 98-04, CONNECT 1.8 TDCI 02-13 (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Картка: 4610963245
Виробник: KOLBENSCHMIDT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014022 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus, Transit Connect, Tourneo Connect |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 147 мм |
- Ціна: 370 ₴
