
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2995
853 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46103813
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2995 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Toyota, Citroen, Opel |
| Сумісність з моделлю | 2008, DS3, Proace City, Expert, 206, DS5, 308, 508, Combo, ASX, C5, 4008, DS4, Partner, Jumpy, 207, C-Elysee, 3008, 408, C4 Cactus, C4, C3, Berlingo, 208, 5008, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
- Ціна: 853 ₴

