
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2957
714 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46103812
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2957 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 276.2 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sorento, Grandeur |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227 мм |
- Ціна: 714 ₴

