
Фільтр повітряний HYUNDAI I10 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2649
456 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI I10 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46103807
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2649 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
- Ціна: 456 ₴

