
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E587L01
664 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102242
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E587L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 309 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 664 ₴
