
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E555L
313 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102239
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E555L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru, Honda, Renault, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | 300ZX, Primera, Civic, 100NX, X-Trail, Legacy, Micra, Juke, Koleos, 200SX, Almera, FX, Q60, Q50, Sunny, QX70, Note, Pulsar |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 313 ₴
