
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E397L01
707 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102223
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E397L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 378 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, G-Class, S-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 707 ₴

