
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E395L
425 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Hengst)
Картка: 46102222
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E395L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 213 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Fox, Roomster, Polo, Fabia, Cordoba |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 425 ₴

