
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C2964
434 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46102088
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2964 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Suzuki, Subaru, LDV, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Cefiro, Outback, CUB, Pathfinder, Patrol, Sunny, SX4, Laurel, PICK UP, Legacy, Primera, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, G, 200SX, G20, SVX, Maxima, Almera, 100NX, Vanette, Murano, I30, i30, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 434 ₴

