
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C2229
344 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во MANN)
Картка: 46102080
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2229 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Sens, Lanos, Nexia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 203 мм |
- Ціна: 344 ₴

