
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C25101/1
397 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46102050
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C25101/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 307, C4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 397 ₴

