
Фільтр повітряний AUDI A6 2.8-4.2 FSI, TFSI 04-11 (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C17137/1X
1 136 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI A6 2.8-4.2 FSI, TFSI 04-11 (вир-во MANN)
Картка: 46102026
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 17 137/1 x |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 192 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 166 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 1 136 ₴
