
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2123
599 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101990
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2123 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 225.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 196 мм |
- Ціна: 599 ₴

