
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C31152/1
580 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во MANN)
Картка: 46101680
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C31152/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, Coupe, Golf, 80, Corrado, A6, Passat, Jetta, Quattro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 580 ₴

