
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C2859
457 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101651
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2859 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 282 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Punto, MiTo, Grande Punto, 500, Ypsilon, Fiorino, 500 C, Linea, Doblo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 457 ₴

