
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C4371/1
521 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 46101635
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4371/1 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, Berlingo, 308, 206, 307, Partner, Xsara Picasso |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 521 ₴

