
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C26003
822 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во MANN)
Картка: 4610148358
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C26003 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Pontiac, BYD, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Alphard / Vellfire, Previa, Camry, ES, S6, RAV4, Avalon, Evora, Exige, Venza, Vibe |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 239 мм |
- Ціна: 822 ₴

