
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1617
724 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101430
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1617 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 60.1 мм |
| Довжина | 248.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen, Mini |
| Сумісність з моделлю | Clubman, 407, Expert, C5, Jumpy, Scudo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 724 ₴
