
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX807
507 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101337
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 807 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 249.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avanza, MR2, Celica, Terios, Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 155 мм |
- Ціна: 507 ₴
