
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2672
526 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101279
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2672 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 217.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Legacy, Forester, XV, Levorg, WRX, Tribeca, Legacy Outback, Outback, Impreza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
- Ціна: 526 ₴
