
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2633
680 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101275
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2633 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 62.8 мм |
| Довжина | 161 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Transit Courier, B-Max |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 196 мм |
- Ціна: 680 ₴

