
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2525
1 161 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101274
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2525 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 6, 7-Series, X6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 263 мм |
- Ціна: 1 161 ₴


