
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1825
568 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101250
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1825 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Tigra, Corsa, Meriva, Combo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206 мм |
- Ціна: 568 ₴

