
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1649
982 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101232
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1649 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 56.9 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | S-Type, XF, XF Sportbrake, XJ, xf sportbrake |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 982 ₴
