
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1586
588 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101225
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1586 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 47.3 мм |
| Довжина | 271.6 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 249 мм |
- Ціна: 588 ₴

