
Фільтр повітряний FIAT BRAVO II, DOBLO 1.4 07- (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1143
521 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT BRAVO II, DOBLO 1.4 07- (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 46101214
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1143 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 39.7 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Proton |
| Сумісність з моделлю | Punto, Tipo, Gen 2, 500l, MiTo, Grande Punto, Stilo, Bravo, Ypsilon, Doblo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 521 ₴

