
Фільтр повітряний FORD (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E470L
407 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD (вир-во Hengst)
Картка: 4410388
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E470L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 407 ₴

