
Фільтр повітря SEAT, VW, SKODA (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E892L
624 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітря SEAT, VW, SKODA (вир-во Hengst)
Картка: 440099
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E892L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 374 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Roomster, Golf, Toledo, Caddy, Altea, Leon, Octavia, Polo, Jetta, Cordoba, Rapid, Fabia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 192 мм |
- Ціна: 624 ₴

