
Фільтр повітряний AUDI, SEAT, SKODA, VW (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E488L
475 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, SEAT, SKODA, VW (вир-во Hengst)
Картка: 440048
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E488L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 344 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Altea, Caddy, Passat, Eos, Beetle, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, TT, Octavia, Jetta, Q3, Touran, Toledo, Superb, Leon, Yeti |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 475 ₴

