
Фільтр повітряний BMW (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0L-L06
543 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452926
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0L-L06 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 498 мм |
| Довжина | 146 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, 3, Range Rover, 7-Series, #3, D10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 89 мм |
- Ціна: 543 ₴

