
Фільтр повітряний CHRYSLER (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-09-974
255 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452874
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-974 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 237.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler, Volkswagen, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Voyager MPV, Routan, Caravan, Caravan, Voyager, Sebring, Grand Voyager |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 214.8 мм |
- Ціна: 255 ₴

